O Nas

Firma Spectek jest ekspertem w zakresie napraw oraz obsługi technicznej zaawansowanych urządzeń kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Specjalizujemy się w naprawie urządzeń IPL, E-light, laserów, Endermologii oraz innych urządzeń do masażu próżniowego.

Zdobyte doświadczenie decyduje o szybkiej i trafnej diagnozie, a każde zlecenie ma dla nas charakter priorytetowy. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym i częściami dostępnymi  od ręki, co jednocześnie przekłada się na krótki czas oczekiwania na urządzenie.

Realizując zlecenia naszych klientów pracujemy jedynie na podzespołach najwyższej jakości, dzięki czemu urządzenia odzyskują sprawność oraz wydajność znacznie wpływając na efekty terapeutyczne i zadowolenie klientów.

Współpracujemy z firmami z całego świata co sprawia, że jesteśmy w stanie naprawić praktycznie każde urządzenie kosmetyczne.

Działamy na terenie całej Europy.

Planujecie Państwo zakup urządzenia lecz nie nie potraficie podjąć decyzji wśród wielu dostępnych ofert? Pomożemy  znaleźć urządzenie, które sprosta oczekiwaniom, a efekty zadowolą Państwa klientów.

Urządzenie pracuje w niestandardowy sposób, traci moc zabiegową lub wymaga regeneracji? W szybki i efektowny sposób rozwiążemy ten problem.

Sprawny i bezpieczny sprzęt to podstawa sukcesu w gabinecie kosmetycznym – zaufaj doświadczeniu firmy Spectek.

Zespół Spectek